Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note7 dostane Android 7.0 Nougat v horizontu 2 až 3 měsíců

Samsung Galaxy Note7 dostane Android 7.0 Nougat v horizontu 2 až 3 měsíců

Tabletofon Galaxy Note7 má už svoji premiéru za sebou, do prodeje však půjde až příští měsíc a bude jej pohánět operační systém Android 6.0 Marshmallow, byť v tu dobu by již měla být dokončena finální verze Androidu 7.0 Nougat. Prvním představeným smartphonem s novým Androidem má být LG V20, jehož premiéra je naplánována na 6. září, Note7 by se nicméně mohl Nugátu dočkat nedlouho poté.

Galaxy_Note_7

Samsung údajně deníku Korea Times potvrdil, že Note7 obdrží Android 7.0 v horizontu 2 – 3 měsíců, tedy patrně v říjnu nebo listopadu. Důvod, proč tabletofon půjde na trh s „šestkovým“ Androidem, je podle prezidenta divize Samsung Mobile prostý – pro korejského giganta je velmi důležité vybudovat pro uživatele stabilní a bezproblémovou platformu, což by s beta verzemi Androidu 7.0 bylo patrně obtížné.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments