Sledujte nás na YouTube

Samsung Galaxy Note Edge se v limitované edici obléká do 24karátového zlata

Samotný telefon Samsung Galaxy Note Edge měl být vyroben pouze v limitovaném množství pro několik vybraných trhů, nakonec se však rozšířil do celého světa včetně naší vlasti a jeho výrobce se nedávno pochlubil, že prodal více než 630 tisíc těchto modelů. Ve Vietnamu se je ale možné zakoupit skutečně limitovanou edici s prvky z 24karátového zlata.

  

Telefon je oblečen do černé barvy, ve zlatě je vyhotoven rám okolo celého zařízení, prstenec kolem zadního fotoaparátu, mřížka sluchátka, hardwarová tlačítka a také část pera S pen. Bohužel upraveno nebylo domovské tlačítko, které svým stříbrným lemem trochu kazí celkový vzhled telefonu.

   

Vnitřní hardwarová výbava zůstává stejná jako u originálu, tento exkluzivní model lze ve Vietnamu pořídit za 43 milionů VND (asi 50 tisíc korun).

   

Líbí se vám víc tato černozlatá varianta nebo extravagantní úprava s krystaly Swarovski?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *