Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note Edge se dočkal extravagantní úpravy s krystaly Swarovski

Samsung Galaxy Note Edge se dočkal extravagantní úpravy s krystaly Swarovski

Samsung Galaxy Note Edge (recenze) se dočkal speciální edice, jejíž záda jsou vytvořena z 1800 zářivých krystalů Swarovski. Ta byla vytvořena skrze projekt Crystalize Your Designprostřednictvím něhož vzniklo již spoustu různých kusů elektroniky s obdobně obohaceným vzhledem.

Z krystalů je na zadní straně vyhotovena replika obrazu „Praying Hands“ od německého renesančního malíře Albrechta Dürera, ačkoliv k předloze má vzhledem ke způsobu zpracování poněkud daleko. Cena tohoto luxusního kousku nebyla uveřejněna, předpokládáme ale, že většina zájemců o tento smartphone by tak či onak raději sáhla po standardní prodejní verzi.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

3 komentářů

  1. blept (neregistrovaný)

    A jéje, takhle to bude vypadat divně, když si ho leváci přetočí…

  2. lerion (neregistrovaný)

    Proč se píše o luxusním kousku, když „krystaly“ Svarowski jsou jen prachobyčejná bižu?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).