Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note9: kdy půjde do prodeje a kolik bude stát?

Samsung Galaxy Note9: kdy půjde do prodeje a kolik bude stát?

Jedním z nejočekávanějších smartphonů druhé poloviny letošního roku je rozhodně Samsung Galaxy Note9. Na první pohled se bude jednat spíše o evoluční model, drobná vylepšení však najdeme na mnoha místech, zejména u stylusu, který bude vybaven Bluetooth a bude schopný ovládat některé telefonní funkce na dálku.

Podle oficiálního plakátu výše zřejmě nebude stylus příliš konzervativní záležitostí, například modrý telefon dostane stylus ve žluté barvě, modrá bude pouze jeho část zarovnaná se spodní stranou telefonu. Kromě toho má být telefon prodáván ještě v černé a fialové barvě, zda i u nich bude stylus žlutý, zatím nevíme.

Cena a dostupnost

Samsung Galaxy Note9 bude představen 9. srpna v New Yorku, kde nebude chybět ani naše redakce, takže se můžete těšit na první dojmy a videopohled. Z Polska už dokonce přicházejí první informace o prodejích; u našich sousedů se mají hned v den představení rozjet předobjednávky a vyloučeno není ani to, že stejná strategie bude platit pro Českou republiku a Slovensko, přičemž na pultech obchodů se telefon objeví 24. srpna. V základní variantě s 6 GB RAM a 128GB pamětí má stát 4 299 PLN, což je v přepočtu asi 25 800 korun.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).