Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 8 bude představen koncem srpna, uvedl CEO společnosti

Samsung Galaxy Note 8 bude představen koncem srpna, uvedl CEO společnosti

Doposud několik zdrojů tvrdilo, že Samsung představí Galaxy Note 8 dne 23. srpna, ale že se vlajková loď nedostane do prodeje dřív než v září. O víkendu CEO Samsungu DJ Koh tchajwanským médiím potvrdil, že jeho společnost skutečně plánuje koncem srpna odhalit Galaxy Note 8.

Dodal, že Samsung Galaxy Note 8 bude uveden do prodeje ve dvou fázích. Prvními zeměmi, na jejichž trh se nový smartphone dostane v září, jsou Spojené státy, Spojené království a Jižní Korea. Ostatní země si budou muset počkat až do října.

 

Samsung chce, aby se jeho nový smartphone dostal na trh ještě před iPhonem 8, který by měl Apple představit v září. Ale Samsung a Apple nejsou jediné společnosti, které představí na podzim nová zařízení. Očekává se, že na výstavě IFA 2017, která se bude konat od 1. do 6. září, představí nové vlajkové lodě i Google, Huawei, Lenovo, LG či Sony.

Michaela Brázdilová

6 komentářů

  1. Nechápu moc, o co se pořád snaží. Stejně ten jejich krám nikdy nekoupí tolik lidí, co iPhony, tak nechápu, proč se neustále snaží vyrukovat s tím předčasně. Kdyby se radši víc starali o to, aby jim to nevybuchovalo…

    • Iphone si koupí sice hodně lidí ale Apple radši tají kolik se jakých modelů prodalo a udává jen souhrnné hodnoty za prodej všeho a to se pak porovnává s prodejem jednoho konkrétniho modelu konkurence. Jabkokrám není žádný zázrak a v porovnání s konkurencí není v ničem lepší. Naopak spíš zaostává. Kdo chce výkon, funkce a možnosti libovolného nastavení koupí si Samsung nebo jiný android. Kdo chce telefon jen pro to aby si připadal IN a akceptuje to že mu výrobce nadiktuje vše co jak bude a neda mu možnosti nastavení + za vše chce tvrdě platit tak si koupí iphone.

    • Mmt, jako že jsou jen dva druhy uživatelů, bažící po hromadě funkcí (resp. vrtání se v systému) a pozéři? Ty kráso, ty máš hodně zjednodušený pohled na svět. Možná bych se s tím moc na diskusích nechlubil…. To už zavání i blbostí.

    • neměl by jsi soudit co jsi asi nikdy naživo neviděl – Note byl vždy perfektní stroj, i NOTE7 byl kouzelný. Proti Iphonu nic nemám, každý co mu vyhovuje. Převážně kritizují ti – co technicky skončili u páky dvojzvratné a to je vidět i ve společnosti – bohužel

    • Chudacku..tak ses vyjádřil a jdi zase hrat se svym Aligatorem.

  2. Apple má skvělé udělaný sw. Já měl i apple a přešel jsem na samsung. Uznávám obě společnosti ale jak jsem se přesvědčil osobně a potvrdil mi to i kolega z práce který přešel ze samsung na apple a zpět že ho ten telefon prostě nudil.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).