Domů » Bleskovky » Samsung možná Galaxy Note 5 představí už v srpnu, aby si vybudoval náskok před novými iPhony

Samsung možná Galaxy Note 5 představí už v srpnu, aby si vybudoval náskok před novými iPhony

Již od roku 2011 inovuje Samsung své tabletofonové portfolio na zářijovém veletrhu spotřební elektroniky IFA v Berlíně a nejinak tomu bylo i loni, kdy byly poprvé představeny rovnou dva modely – Galaxy Note 4 a jeho zakřivená varianta Edge. Před několika měsíci se objevily spekulace, že letošní Note by mohl přijít dříve, tyto fámy však Samsung popřel. I přesto zdroje blízké deníku Wall Street Journal nyní znovu hovoří o dřívějším termínu.

 Možná podoba Samsungu Galaxy Note 5, kterou vytvořil server HDblog.it 

Samsung Galaxy Note 5 má být údajně představen někdy v polovině srpna, přičemž hlavním důvodem má být vytvoření většího náskoku před novou generací telefonů iPhone. Představení iPhone 6/6 Plus a Galaxy Note 4 (Edge) loni dělilo pouze šest dní, korejský gigant však letos údajně touží začít masivní reklamní kampaň s větším předstihem a svést se na vlně úspěchu své aktuální vlajkové lodě Galaxy S6 (edge).

  
Místo nového Samsungu Galaxy Note Edge má přijít Galaxy S6 Plus

Podle posledních informací letos Samsung nepředstaví Galaxy Note se zakřiveným displejem, namísto něj má přijít mírně zvětšená vlajková loď Galaxy S6 Plus. Očekává se, že obě zařízení budou představena společně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. kai (neregistrovaný)

    Jestli půjde cestou S6 a S6edge tak ho nemusí ani uvádět stejný propadák.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).