Samsung oficiálně představí nové modely řady Galaxy 13. srpna

Již nějakou dobu se spekuluje, že si Samsung chce vytvořit náskok před svým jablečným konkurentem z Cupertina, a představí své nové modely řady Galaxy ještě před zářijovým veletrhem IFA. Sám korejský výrobce nyní tyto spekulace potvrzuje oficiální pozvánkou na událost Galaxy Unpacked event, která se odehraje 13. srpna v New Yorku.

  

Prakticky s jistotou bude představen nový tabletofon Samsung Galaxy Note 5, který má být podle zvyklostí vybaven stylusem a nejvýkonnějším dostupným hardwarem v čele s procesorem Exynos 7422 a 4 GB RAM, samozřejmostí je také ultrajemný Quad HD displej.

    

Druhým modelem, který by mohl být představen, je spekulovaný Samsung Galaxy S6 Plus. Rovněž se má jednat o tabletofon, který však nemá disponovat stylusem, za to má dostat oboustranně zahnutý displej. Samsung Unpacked event bude streamován na této adrese

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku