Domů » Bleskovky » Samsung oficiálně představí nové modely řady Galaxy 13. srpna

Samsung oficiálně představí nové modely řady Galaxy 13. srpna

Již nějakou dobu se spekuluje, že si Samsung chce vytvořit náskok před svým jablečným konkurentem z Cupertina, a představí své nové modely řady Galaxy ještě před zářijovým veletrhem IFA. Sám korejský výrobce nyní tyto spekulace potvrzuje oficiální pozvánkou na událost Galaxy Unpacked event, která se odehraje 13. srpna v New Yorku.

  

Prakticky s jistotou bude představen nový tabletofon Samsung Galaxy Note 5, který má být podle zvyklostí vybaven stylusem a nejvýkonnějším dostupným hardwarem v čele s procesorem Exynos 7422 a 4 GB RAM, samozřejmostí je také ultrajemný Quad HD displej.

    

Druhým modelem, který by mohl být představen, je spekulovaný Samsung Galaxy S6 Plus. Rovněž se má jednat o tabletofon, který však nemá disponovat stylusem, za to má dostat oboustranně zahnutý displej. Samsung Unpacked event bude streamován na této adrese

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Lister0 (neregistrovaný)

  Zase?

 2. Ak nebude mať karty vymeniteľnú batériu a IP67 tak dovi

 3. Krupica (neregistrovaný)

  kdo by radši vel víc o Oneplus 2….

  Prodávat se začne 11.8. Vice o rezervacích zde:

  [odkaz]

 4. Proč je to S6 plus a ne rovnou Note Edge jako předchozí rok

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).