Samsung oficiálně představí nové modely řady Galaxy 13. srpna

Již nějakou dobu se spekuluje, že si Samsung chce vytvořit náskok před svým jablečným konkurentem z Cupertina, a představí své nové modely řady Galaxy ještě před zářijovým veletrhem IFA. Sám korejský výrobce nyní tyto spekulace potvrzuje oficiální pozvánkou na událost Galaxy Unpacked event, která se odehraje 13. srpna v New Yorku.

  

Prakticky s jistotou bude představen nový tabletofon Samsung Galaxy Note 5, který má být podle zvyklostí vybaven stylusem a nejvýkonnějším dostupným hardwarem v čele s procesorem Exynos 7422 a 4 GB RAM, samozřejmostí je také ultrajemný Quad HD displej.

    

Druhým modelem, který by mohl být představen, je spekulovaný Samsung Galaxy S6 Plus. Rovněž se má jednat o tabletofon, který však nemá disponovat stylusem, za to má dostat oboustranně zahnutý displej. Samsung Unpacked event bude streamován na této adrese

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Lister0 (neregistrovaný)

  Zase?

 2. mino (neregistrovaný)

  Ak nebude mať karty vymeniteľnú batériu a IP67 tak dovi

 3. Krupica (neregistrovaný)

  kdo by radši vel víc o Oneplus 2….

  Prodávat se začne 11.8. Vice o rezervacích zde:

  [odkaz]

 4. Bitlord (neregistrovaný)

  Proč je to S6 plus a ne rovnou Note Edge jako předchozí rok

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel