Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 4 v AnTuTu benchmarku: Na jaké parametry se můžeme těšit?

Samsung Galaxy Note 4 v AnTuTu benchmarku: Na jaké parametry se můžeme těšit?

Populární benchmark AnTuTu opět stojí za odhalením specifikací dosud nepotvrzeného telefonu, tentokráte je jím očekávaný tabletofon Samsung Galaxy Note 4. Prozatím nevíme, jakou bude mít tento model konstrukci, objevují se spekulace, že by mohl mít třístranný displej Youm nebo zahnutý displej podobně jako Samsung Galaxy Round. Již nyní ale můžeme s jistotou říci, že displej bude mít vysoké QHD rozlišení (2560 × 1440 pixelů).

 
Výsledky benchmarků

Telefon bude nabízen se dvěma čipsety v závislosti na trhu, na kterém se bude prodávat. V Evropě bude k dispozici s vlastním osmijádrovým čipem Exynos 5433 (big.LITTLE: Cortex A57 + A53), asijská a americká varianta bude osazena čtyřjádrovým čipsetem Qualcomm Snapdragon 805 s taktem 2,5 GHz pro každé jádro. Tím ale veškeré rozdíly končí, oba modely budou mít 3 GB RAM, vnitřní úložiště bude mít kapacitu 32 GB. Z dalších parametrů jmenujme dvojici fotoaparátů, hlavní přinese rozlišení 16 Mpx, sekundární kamerka netradičních 3,68 Mpx.

 
Ilustrační obrázek

Představení nového tabletofonu s dílen Samsungu má přijít na veletrhu IFA v Berlíně, který se odehraje mezi 5. a 10. zářím letošního roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Karel (neregistrovaný)

    Já nezářím jako pan autor v poslední větě. :-)

  2. Borec (neregistrovaný)

    Nic moc. Pockam v klidu na Note 5 s usb 3.1 konektorem a procakem vyrobenym na 16 nm.

  3. fore (neregistrovaný)

    Až na rozlišení a foťák oproti Note3 nic extra. Nevadí, stejně čekám na 64bit…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).