Samsung Galaxy Note 4 má disponovat 5,7″ displejem s QHD rozlišením

Není žádným tajemstvím, že v Samsungu pracují na další generaci phabletu Galaxy Note 4 (N910). Server GSMArena.com nyní od anonymního zdroje získal informace o zobrazovacím panelu. V případě, že se nejedná o podvrh, bychom se měli dočkat 5,7″ Super AMOLED displeje s QHD rozlišením (1440 x 2560 px).


Ilustrační obrázek

Galaxy Note 4 by rovněž měl disponovat voděodolným tělem a fotoaparátem s rozlišením 20,1 Mpx. Zařízení opět bude dostupné v několika variantách, které se budou lišit použitým procesorem – zde se hovoří o osmijádrovém Exynosu Hexa od Samsungu a v případě Evropy o Snapdragonu 801/805 od Qualcommu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

 1. Dzafar (neregistrovaný)

  Osmijádrový procesor od samsungu asi nebude hexa (6) ale Octa :-)

  • knizmi (neregistrovaný)

   Rofl, já už se sem fakt chodím jen bavit, protože místní autoři prostě u těch článků nepřemýšlejí a pak z nich padají takovéhle perly. Pomalu co článek, ve kterém se někdo zmiňuje o procesoru, to jedna.

 2. ZiChius (neregistrovaný)

  Prý.. má disponovat…asi…podle pochybného zdroje XY…. vskutku důležitá informace.. Každej druhej tejden jsou zde o Note 4 uplně jiné informace.. několik diplejů/jeden displej, 6″, 5,5″, 5,7″, bude z kovu/plastu… dokud neunikne nějaké číslo z benchmarku, nemá smysl spekulovat a jen škoda energie to číst

 3. Ip Man (neregistrovaný)

  Tak ale dá se docela dobře předpokládat, že bude vycházet z Galaxy S5 Prime a k tomu si jen přidejte větší displej a stylus S-pen, plus možná ještě nějaké softwarové vychytávky navíc, a máte Galaxy Note 4.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *