Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 4 má disponovat 5,7″ displejem s QHD rozlišením

Samsung Galaxy Note 4 má disponovat 5,7″ displejem s QHD rozlišením

Není žádným tajemstvím, že v Samsungu pracují na další generaci phabletu Galaxy Note 4 (N910). Server GSMArena.com nyní od anonymního zdroje získal informace o zobrazovacím panelu. V případě, že se nejedná o podvrh, bychom se měli dočkat 5,7″ Super AMOLED displeje s QHD rozlišením (1440 x 2560 px).


Ilustrační obrázek

Galaxy Note 4 by rovněž měl disponovat voděodolným tělem a fotoaparátem s rozlišením 20,1 Mpx. Zařízení opět bude dostupné v několika variantách, které se budou lišit použitým procesorem – zde se hovoří o osmijádrovém Exynosu Hexa od Samsungu a v případě Evropy o Snapdragonu 801/805 od Qualcommu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Dzafar (neregistrovaný)

    Osmijádrový procesor od samsungu asi nebude hexa (6) ale Octa :-)

    • knizmi (neregistrovaný)

      Rofl, já už se sem fakt chodím jen bavit, protože místní autoři prostě u těch článků nepřemýšlejí a pak z nich padají takovéhle perly. Pomalu co článek, ve kterém se někdo zmiňuje o procesoru, to jedna.

  2. Prý.. má disponovat…asi…podle pochybného zdroje XY…. vskutku důležitá informace.. Každej druhej tejden jsou zde o Note 4 uplně jiné informace.. několik diplejů/jeden displej, 6″, 5,5″, 5,7″, bude z kovu/plastu… dokud neunikne nějaké číslo z benchmarku, nemá smysl spekulovat a jen škoda energie to číst

  3. Tak ale dá se docela dobře předpokládat, že bude vycházet z Galaxy S5 Prime a k tomu si jen přidejte větší displej a stylus S-pen, plus možná ještě nějaké softwarové vychytávky navíc, a máte Galaxy Note 4.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).