Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy A7 prošel certifikací FCC: Bude představen ještě před Vánoci?

Samsung Galaxy A7 prošel certifikací FCC: Bude představen ještě před Vánoci?

Řada kovových telefonů Galaxy A byla představena na konci minulého měsíce, tvořila ji dvojice telefonů A3 a A5, ačkoliv podle předchozích spekulací víme, že pro zkompletování „áček“ má Samsung v rukávu ještě nejvyšší model A7. Tento model nyní prošel certifikací FCC, což může znamenat jeho brzké představení.

  

Půdorysné rozměry zařízení s kódovým označením SM-A700FD jsou 150 × 75 mm, očekává se, že bude disponovat Full HD displejem o úhlopříčce 5,2“. O výkon se má postarat 64bitový Qualcomm Snapdragon 615 s osmi jádry taktovanými na 1,5 GHz. Operační paměť má být 2 GB, vnitřní úložiště má nabídnout 16 GB prostoru. Fotoaparáty mají disponovat rozlišením 12, respektive 5 megapixelů, konektivitu má zajistit Wi-Fi, Bluetooth a nemá chybět ani NFC a podpora sítí LTE. Snad Samsung tento model vypustí z lahve ještě před Vánoci.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).