Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy A3 a A5 (2017) dorazí v půlce ledna, známe jejich ceny

Samsung Galaxy A3 a A5 (2017) dorazí v půlce ledna, známe jejich ceny

Premiéra nové generace řady smartphonů Galaxy A je na spadnutí, podle obvykle dobře obeznámeného zdroje Rolanda Quandta se premiéra odehraje v polovině ledna příštího roku, alespoň tedy v západní Evropě (kam doufejme, patříme také).

a3-a5-a7-2017
Fotografie Samsungu Galaxy A3, A5 a A7 (2017)

Do Evropy mají dorazit modely Galaxy A3 a A5 (2017), třetí chystaný model s označením A7 zřejmě vůbec do našich končin nedorazí. Oba telefony mají být dostupné v černé, modré, zlaté a růžové barvě, přičemž menší z nich přijde na 349 EUR (asi 9 500 korun), větší na 449 EUR (asi 12 200 korun). Řada Samsung Galaxy A nabídne prémiový design, voděodolnost s certifikací IP68 a výbavu na úrovni střední třídy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Až to zlevní na polovinu, tak to bude celkem fajn… Za tohle cenu je to prostě moc.

  • No, polovina to být nemusí, ale slevit budou muset. Jinak je to za ty super ceny neprodejný…

  • Vy jste borci, jediné co víme, že to má displej a zvýšenou odolnost, ale vy už máte jasno nad cenovou politikou :D

   • Vzhledem k tomu, že to má stejný CPU jako tablet Samsung Galaxy A 10.1 2016, který se prodává od 6500 Kč, tak by to zlevnit vážně chtělo…

   • No, pokud opravdu použíjí 7870, tak to oproti letošnímu A5 nebude takový nárůst výkonu. Podle mě měli použít sice starší, ale pořád dost výkonný 7420, pak by mohla být nová A5 omlazená S6.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).