Samsung do půlnoci nabízí slevu až 10 tisíc na telefony a hodinky

800 600 GalaxyNote20Ultra

Dnešním dnem končí speciální akce Samsungu na vybrané smartphony a prakticky všechny chytré hodinky. Do půlnoci se nabízí poslední příležitost koupit ve velké slevě například nejnovější Galaxy Note20, oblíbený Galaxy A51 nebo Galaxy Watch.

Z telefonů jsou v akci jak modely nižší a střední třídy, tak i vlajkové lodě řady Galaxy S a Galay Note. Cena vybraných vlajkovek padla až o 10 tisíc korun. Na své si nicméně přijdou i příznivci levných telefonů. Kompletní seznam zlevněných modelů najdete níže.

Levnější jsou díky Black Friday také chytré hodinky od Samsungu. Skutečně výhodně pořídíte Galaxy Watch Active. Cena ale klesla také u klasických Galaxy Watch. Vůbec poprvé můžete získat ve slevě nejnovější Galaxy Watch3 a sluchátka Galaxy Buds Live.

Telefony, hodinky i sluchátka od Samsungu můžete u Mobil Pohotovosti pořídit na splátky bez navýšení, kdy navíc nezaplatíte ani korunu. Při koupi telefonu pak navíc získáte 20% bonus k výkupní ceně vašeho stávajícího zařízení. A ve vybraných městech máte možnost si objednávku nechat doručit do 1 hodiny od objednání.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku