Samsung chystá další smartphone se zakřiveným displejem, a nebude to Galaxy Note Edge

Experiment se zahnutými displeji Samsungu překonal očekávání – tabletofon Galaxy Note Edge oproti prvotním plánům expandoval do celého světa a kvůli Galaxy S6 edge musel Samsung již několikrát navýšit výrobu zahnutých displejů. Letos v září má přijít nástupce Galaxy Edge (recenze), podle informací serveru SamMobile má před ním přijít ještě jeden telefon se zahnutým displejem od Samsungu.

 

Zřejmě se jedná o zařízení vyvíjené pod kódovým označením Project Zen, které má nabídnout o něco horší výbavu, než aktuální vlajková loď Galaxy S6 edge (recenze). Počítá se s šestijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 808 a 5,5″ displejem. Otázkou je, zda tento telefon přijde i s rovným displejem a jaký bude za zahnutý displej příplatek, ve (vyšší) střední třídě by nemusel být velký cenový rozdíl opodstatnitelný. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *