Domů » Bleskovky » Samsung chystá další našlapané „véčko“ se dvěma displeji. Máme jeho fotografie

Samsung chystá další našlapané „véčko“ se dvěma displeji. Máme jeho fotografie

Každý rok na podzim Samsung představuje vlajkový smartphone véčkové konstrukce, který se bohužel prodává pouze na asijském trhu. Ani letošní rok nebude výjimkou, snímky smartphonu Samsung W2019 již kolují internetem.

Jeden displej uvnitř, druhý venku

Telefon dostane dvojici 4,2″ AMOLED obrazovek, jedna se bude nacházet uvnitř, druhá na vnější straně. V otevřeném stavu na uživatele kromě displeje vykoukne i leptaná klávesnice s kruhovým čtyřsměrným tlačítkem a potvrzujícím středem.

Na zadní straně je patrná dvojice čoček hlavního fotoaparátu, jejich parametry zatím neznáme. Loňský W2018 byl prvním Samsungem, který dostal fotoaparát s proměnlivou clonou, takže ji můžeme očekávat i u letošního modelu. Je dost možné, že se bude jednat o stejnou konfiguraci, jakou se pyšní Galaxy Note9.

První Samsung bez sluchátkového jacku

Telefon dále dostane akumulátor s kapacitou 3 000 mAh, k jehož dobíjení poslouží USB-C konektor, sluchátkový 3,5mm port bude bohužel vynechán. Doufáme, že se nejedná o předzvěst toho, co nás čeká u vlajkových Samsungů v příštím roce.

Samsung W2019 bude představen patrně někdy na přelomu listopadu a prosince, bohužel u nás si na něj musíme nechat zajít chuť.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments