Domů » Bleskovky » Samsung a Android 7.0: oficiální seznam pro první pololetí (oživeno)

Samsung a Android 7.0: oficiální seznam pro první pololetí (oživeno)

Samsung v tomto týdnu vypustil Android 7.0 pro úřadující vlajkový smartphone Galaxy S7 (edge), další zařízení budou aktualizována v průběhu letošního roku.

samsung-factory

Korejský gigant v souvislosti s vypuštěním aktualizace vydal článek, v němž pod čarou zmiňuje, která zařízení se Nougatu v první polovině letošního roku dočkají. Jedná se o tyto modely:


  • Galaxy A3
  • Galaxy A8
  • Galaxy S6
  • Galaxy S6 edge
  • Galaxy S6 edge+
  • Galaxy Note 5
  • Galaxy Tab S2
  • Galaxy Tab A s S-Pen

Předpokládáme, že u telefonů Galaxy A3 a A8 má Samsung na mysli letošní generaci. Zvláštní je, že v seznamu nezmiňuje modely Galaxy A5 a A7, předpokládáme však, že se updatu dočkají také, ale až v druhé polovině letošního roku. Podle neoficiálního seznamu serveru SamMobile se dokonce mají dočkat veškeré modely řady Galaxy A z let 2016 a 2017. Přesnější terminy vypuštění aktualizace bohužel prozatím neznáme.


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martinshaman
Uživatel
Martinshaman

Tak v roce 2018 možná i S6 :-D
S5 Není z roku 2016 ale 14. Takže tam má být J5.

Daniel
Anonym
Daniel

Nechápu, proč ne Galaxy Tab S !! ?? Člověk zaplatí 16k za tablet ,který si nezaslouží aktualizaci? Nedivím se lidem kteří si příští nákup rozmyslí, když Samsung vypočítavě ,nechce dávat aktualizaci , až né tak starým zařízením !!!

Honza
Anonym
Honza

Dane, a co je tam za funkci kterou nutně na Tab S potřebuješ???

uni
Uživatel
uni

Multiwindows? V zásadě jediný podstatný přínos A7.0?

kapnka
Anonym
kapnka

to ani nemusí byt funkce, stačí, ze prostředí bude plynulejší a pak jsou taky aplikace, které potom nebudou fungovat na starým Androidu. Aktualizace softwaru je něco, co by mělo být dostupné dokud to zařízení „utáhne“.