S notebookem Lenovo ThinkBook 15 bude každá vaše práce výrazně snazší

Thinkbook 14s Yoga

Stylový design, vysoká odolnost a příkladné zabezpečení. To vše charakterizuje notebooky řady Lenovo ThinkBook 15. Pro zákazníky je připraveno hned několik různých modelů, z kterých je snadné vybrat si zařízení v požadované cenové hladině s příslušnými parametry. Najdete zde výkonné stroje pro hraní her i ty pro běžnou kancelářskou práci.

Abyste si dovedli udělat blízkou představu o tom, co notebooky modelové řady ThinkBook 15 od Lenovo nabízí, najdete zde o nich základní informace a výběr nejoblíbenějších modelů.

Nejnovější software a hardwarové vychytávky

Notebooky ThinkBook 15 mají za úkol svým uživatelům přinést kromě dostatku výkonu pro práci a zábavu i řešení usnadňující jejich používání. Mezi ně patří například čtečka otisku prstu na napájení, jež dovede ušetřit čas nutný pro zadávání hesla při přihlašování. Cestovatelé jistě ocení i USB port 3.1, díky kterému v případě potřeby budou moct s pomocí notebooku dobít jakékoliv další zařízení. Rychlost internetového připojení je také důležitá, svižný internet si tak budete moct užívat s Wi-Fi 6.

Velký důraz je kladen také na bezpečnost. Důkazem toho je integrovaná roletka s názvem ThinkShutter před webkamerou, kterou jednoduše čočku kamery zakryjete v době, kdy kameru nepoužíváte. Izolepu už na přelepování kamery nebudete potřebovat.

Jaké možnosti řada notebooků ThinkBook nabízí?

Všechny tyto přenosné počítače mají jedno společné – stylový design s obrazovkou s tenkými rámečky, díky čemuž se budete moct plně soustředit na svou práci.

Rozdíly mezi jednotlivými přístroji panují hlavně v dostupné výbavě. Vyžadujete-li nekompromisní výkon, který využijete při editaci videí nebo hraní her, pak je tu pro vás Lenovo ThinkBook 15p s šestijádrovým procesorem Intel Core i7. Pro kancelářskou práci se naopak hodí Lenovo ThinkBook 15-IIL s 256 GB SSD diskem.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku