Domů » Články » S HONOR Magic Earbuds si užijete nerušený trénink i volání

S HONOR Magic Earbuds si užijete nerušený trénink i volání

V minulém týdnu byl zahájen předprodej nových sluchátek Magic Earbuds od společnosti HONOR. Ta jsou zcela bezdrátová a určena především pro fanoušky fitness, kteří preferují bezpečný a ničím nerušený trénink. Sluchátka jsou totiž vybavena speciální technologií pro potlačení okolních zvuků a ruchů a nabízejí mimořádnou kvalitu basů.

HONOR Magic Earbuds
HONOR Magic Earbuds

Nenechte se ničím rušit a soustřeďte se na sportovní výkon

Nerušený trénink je pro kvalitní výkon nesmírně důležitý. Sluchátka Magic Earbuds disponují hybridní technologií, která potlačuje okolní zvuky a ruchy o intenzitě přes 24 dB. V praxi to probíhá tak, že trojitý vestavěný mikrofon zaznamenává okolní zvuky a již zmíněná technologie vyhodnocuje, jak moc jsou rušivé. Na základě toho je dokáže efektivně eliminovat a vy si tak můžete užít nerušený poslech hudby během tréninku. Vychutnat si můžete i vysoce kvalitní telefonování s přáteli nebo pracovní hovory odkudkoliv.

Pot při tréninku nebrání používání sluchátek

Kdo se nepotí, jako kdyby necvičil. Pocení se ke kvalitnímu tréninku zkrátka patří, stejně jako poslech motivační hudby. Mnohokrát ale raději hudbu vynecháme, abychom předešli nechtěnému poškození našich sluchátek. S Magic Earbuds se ale nemusíte bát žádných sportovních aktivit. Pyšní se odolností vůči vodě dle certifikace IP54, proto mohou odvážnější sportovci trénovat i v deštivém počasí. Navíc díky jejich ergonomickému designu se nemusíte bát vypadnutí z uší, a tudíž jejich ztráty.

Inteligentní detekce nošení a dlouhá výdrž

Uživatelé telefonů HONOR a Huawei jistě ocení automatické spárování s jejich telefonem. Ani majitelé chytrých telefonů ostatních značek však nemusí zoufat. Sluchátka podporují Bluetooth 5.0, takže je jednoduše spárujete s jakýmkoliv zařízením, a ještě si užijete větší dosah a přenosovou rychlost a delší poslech hudby. Disponují také inteligentní detekcí nošení.

Magic Earbuds jsou schopna zjistit, zda jsou nasazena a na základě těchto informací se pak automaticky zapnou, zapnou nebo pozastaví přehrávání hudby. Jejich nabití zajišťuje USB kabel typu C. Nabití na 100 % dosáhnou přibližně za hodinu a půl. Kvalitní basy si tak můžete užívat nepřetržitě až 3,5 hodiny, a pokud máte plně nabité pouzdro, získáte energii na dalších 13 hodin poslechu.

Sluchátka seženete prozatím v barvě Pearl White za cenu 2990 Kč. Více informací naleznete na HiHonor.com/cz.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.