TOPlist

S hodinkami Huawei Watch Ultimate prozkoumáte mořské dno

Huawei Watch Ultimate PR

Společnost Huawei uvedla na trh zcela nové chytré hodinky Watch Ultimate, které nadchnou všechny potápěče. Ať už jste profesionál, potápíte se rekreačně, s dýchacím přístrojem nebo bez, jistě oceníte jejich čtyři potápěcí režimy, plnou funkčnost až do hloubky 100 metrů, přehledný displej a speciální navigační systém, který je díky Bühlmannovu dekompresnímu algoritmu velmi přesný a dokáže vás navádět v reálném čase. Každý potápěč potřebuje svého parťáka, proto by Watch Ultimate neměly chybět v žádné výbavě.

Bez správné potápěčské výbavy ani ránu

Ať už jste profesionál či hobby potápěč, milovník freedivingu nebo scuba divingu jistě budete souhlasit, že podvodní svět rozhodně stojí za to. Základem každého potápěče je správná výbava pro bezpečné potápění. Mezi ni určitě patří ABC set (maska, šnorchl, brýle a ploutve), potápěčská láhev, automatika, neoprenový oblek či vyvažovací vesta. V posledních letech jsou ale mezi milovníky potápění oblíbené také počítače pro potápěče či chytré hodinky, které dokáží změřit hloubku ponoru, rychlost, teplotu a další fyziologické parametry. Mezi takové hodinky patří i novinka společnosti Huawei – Watch Ultimate, které prošly certifikací ISO 22810 na voděodolnost a testy standardů na potápěcí vybavení EN13319.

Bali nebo Egypt: Watch Ultimate využijete kdekoliv

Korálové útesy v Egyptě jsou jednou z nejoblíbenějších potápěčských destinací všech Evropanů. Výjimečné jsou především svou barevností a vhodností i pro začátečníky. Pokud jste tam ještě nebyli, rozhodně nesmí na vašem potápěcím bucket listu chybět! Útesy leží v hloubce 3 až 30 metrů, takže si s sebou můžete vzít i svého parťáka v podobě hodinek Watch Ultimate, které se chlubí voděodolností až do 10 ATM, což znamená, že splňují odolnost vůči vodě až do 100 metrů.

Huawei Watch Ultimate 3

Díky voděodolnosti se nemusíte bát vyrazit ani na potápění se žraloky, kterými je proslulá francouzská Polynésie, zejména Bora Bora. Pro méně zkušené potápěče či milovníky šnorchlování jsou v jižním Pacifiku ideální mělké útesy a funkce tréninkového režimu, se kterým můžete cvičit výdrž po vodou a zadržování dechu.

Skvělou vychytávkou je také možnost nastavení až 20 notifikací. Tato funkce se bude hodit například při prozkoumávání vraku lodi Liberty, který leží u pobřeží ostrova Bali. Loď je dlouhá 130 metrů a uvnitř se nachází několik chodeb, kterými můžete proplouvat. Jednoduše se tak můžete nechat unést podmořskými hlubinami. Notifikace vás ale udrží vždy v obraze.

Watch Ultimate se mohou pochlubit také Bühlmannovým dekompresním algoritmem, díky kterému vyhodnocují data a navádějí uživatele v reálném čase. To oceníte v bezpečných úsecích, když nemáte po ruce svého instruktora nebo parťáka. Třeba na Maltě. Hodinky si navíc zachovávají i své zvukové schopnosti, takže uslyšíte případné pokyny od přátel nad hladinou. Mějte však na mysli, že potápění s další osobou je vždy bezpečnější.

Bezpečné potápění je základ

Prozkoumávání podvodního světa je fascinující a pro milovníky potápění nedílnou součástí života. Moře však může být zrádné, a dokonce i ti nejzkušenější mohou narazit na překážky, kterými moře oplývá. Nezapomeňte proto myslet na své bezpečí a vybavte se novými chytrými hodinkami Huawei Watch Ultimate. Díky čtyřem režimům potápění, přizpůsobenému velkému displeji, navigačnímu systému a mnoha dalším funkcím měřící tělesné funkce a umožňující plnohodnotnou komunikaci až do hloubky 100 metrů si můžete být jisti, že jste pro své bezpečí udělali další krok. Hodinky jsou navíc vyrobeny v luxusním designu ve dvou barevných provedeních, takže je využijete třeba i na zaslouženou luxusní večeři v hotelu.

Huawei Watch Ultimate potapeni

Watch Ultimate jsou v prodeji na oficiálním e-shopu Huawei, ale i u dalších prodejců. Cena černé varianty Expedition Black je 17 999 Kč a verzi Voyage Blue seženete za 21 999 Kč. Navíc při objednávce získáte zdarma k nákupu bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro 2.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku