Domů » Bleskovky » Růžový iPhone 6s prozrazen výrobcem obalů Spigen

Růžový iPhone 6s prozrazen výrobcem obalů Spigen

V červenci se poprvé objevila spekulace o tom, že příští iPhony dostanou novou barvu těla – růžovo zlatou, ve které Apple mimochodem vyrábí i hodinky Watch Edition. S touto barevnou variantou počítá i německý výrobce příslušenství Spigen, který již v minulosti s předstihem odhalil reálnou podobu některých chystaných zařízení.

  

I když nové iPhony ještě nebyly představeny, v e-shopu Spigen na ně již nyní naleznete obaly. Rozměrově jsou totožné s předchozí generací, jeden z obrázků průhledného krytu však odhaluje novou barevnou variantu. Samozřejmě se nemusí jednat o render odhalující pravdu, na druhou stranu veškeré indicie nasvědčují, že se růžových iPhonů skutečně dočkáme. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

 1. mirek (neregistrovaný)

  Tak to je hnus. Mam pocit ze smysl pro vskus zustal jenom Microsoftu. Tim asi prosadil tefefon pro svou LGBT komunitu.

  • imperator (neregistrovaný)

   tak telefon je aj pre ženy mozno to bude tym… alebo vo vasom nabozestve ho maju zakazane nosit ? v tom pripade by to mohlo byt pre inak orientovanych jedincov

  • jenda (neregistrovaný)

   tak velky rozdil je ze u nas neni vlastneni telefonu brano jako nabozenstvi. To bude specialita vaseho imperia.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *