Domů » Bleskovky » Reuters: iWatch budou mít 2,5“ displej, výroba má začít příští měsíc, prodej v říjnu

Reuters: iWatch budou mít 2,5“ displej, výroba má začít příští měsíc, prodej v říjnu

Letošní podzim má přinést více jablek, než kterýkoliv jiný, kromě mnohokrát spekulované nové generace iPhone 6 ve dvou úhlopříčkách má Apple představit i svého prvního zástupce nositelné elektroniky. Podle agentury Reuters se výroba iWatch, jak je tento produkt nazýván, má rozběhnout již v červenci.

 Fanouškovský koncept hodinek iWatch 

Výrobu má obstarat společnost Quanta Computers, která je předním světovým výrobce notebooků a má na starosti mimo jiné i výrobu iPodů. Displej má hodinkám údajně dodat společnost LG a má být zakřivený, informace o jeho úhlopříčce se ale velmi liší. Zatímco zdroje z Jižní Koreji hovoří o dvou modelech s 1,3, respektive 1,5 palci, zdroje agentury Reuters hovoří rovnou o 2,5 palcích. Z dalších specifikací se hovoří o podpoře bezdrátového nabíjení a pochopitelně také o mnoha senzorech snímajících denní aktivitu uživatele, například snímač pulsu.


  
Nahradí hodinky od Apple iPod Nano?

V prvním roce má Quanta Computers vyrobit celkem 50 milionů kusů, což je poměrně ambiciózní plán. Prodej má začít již v říjnu letošního roku, tedy krátce po jejich očekáváném představení na zářijové keynote.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zbynda01
Anonym
zbynda01

2.5 palce mě přijde strašně moc na hodinky…

M.BoBo
Anonym
M.BoBo

Zvlášť v poměru 3,5″ iPhonu, který nemel byt nikdy větší:D

JP23
Uživatel
JP23

Taky mě to zaskočilo, uvidíme co z toho nakonec vyleze…