Domů » Bleskovky » RED Hydrogen One: kdo si objednal titanovou verzi, dostane hliníkovou zdarma

RED Hydrogen One: kdo si objednal titanovou verzi, dostane hliníkovou zdarma

Už více než rok se čeká na nový smartphone RED Hydrogen One, který má kromě vysoké ceny nabídnout působivé parametry v čele s holografickým displejem. Telefon dorazí ve dvou provedeních s hliníkovým a titanovým tělem, jeho výrobce již nějaký čas přijímá objednávky na obě varianty.

Ti, co si objednali levnější hliníkový model za 1 295 dolarů (asi 28 600 korun bez DPH), se mohou na svůj telefon těšit již brzy, odesílán má být koncem října.

Ti, kteří si objednali titanovou variantu za 1 595 dolarů (asi 35 300 korun bez DPH) mají smůlu a štěstí zároveň – kvůli zpožděné produkci, která začne neznámo kdy, dostanou pouze hliníkový model, přičemž ten titanový jim bude zaslán, jakmile se začne vyrábět. Pozitivní je, že ten hliníkový si budou moci ponechat bez jakéhokoliv příplatku.

RED Hydrogen One na prvním videu: záhadný displej a pokulhávající design

Není jasné, kolik se našlo zájemců o titanovou variantu, i tak je to velmi hezká kompenzace za zpoždění.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments