Domů » Bleskovky » RED Hydrogen One: kdo si objednal titanovou verzi, dostane hliníkovou zdarma

RED Hydrogen One: kdo si objednal titanovou verzi, dostane hliníkovou zdarma

Už více než rok se čeká na nový smartphone RED Hydrogen One, který má kromě vysoké ceny nabídnout působivé parametry v čele s holografickým displejem. Telefon dorazí ve dvou provedeních s hliníkovým a titanovým tělem, jeho výrobce již nějaký čas přijímá objednávky na obě varianty.

Ti, co si objednali levnější hliníkový model za 1 295 dolarů (asi 28 600 korun bez DPH), se mohou na svůj telefon těšit již brzy, odesílán má být koncem října.

Ti, kteří si objednali titanovou variantu za 1 595 dolarů (asi 35 300 korun bez DPH) mají smůlu a štěstí zároveň – kvůli zpožděné produkci, která začne neznámo kdy, dostanou pouze hliníkový model, přičemž ten titanový jim bude zaslán, jakmile se začne vyrábět. Pozitivní je, že ten hliníkový si budou moci ponechat bez jakéhokoliv příplatku.

RED Hydrogen One na prvním videu: záhadný displej a pokulhávající design

Není jasné, kolik se našlo zájemců o titanovou variantu, i tak je to velmi hezká kompenzace za zpoždění.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. a nasel se vubec takovy b l b?

    • Když se najde b l b který koupi za 30 a více iPhone, tak tohle alespoň umí něco navíc.

    • Jako co?

    • Když na to člověk má, ostatní mu říkají B L B Jen závist, nic víc…..Jak lidská to vlastnost u lidí co v životě nic nedokázali.

    • Když na to člověk má, ostatní mu říkají B L B Jen závist, nic víc…..Jak lidská to vlastnost u lidí co v životě nic nedokázali.

  2. Já věděl, že sem měl udělat preorder na titanovej a ne na hliníkovej a moh sem mít ve výsledku dva za cenu jednoho.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).