Domů » Články » Realme GT trhá rekordy. Nejvýkonnější telefon na světě vychází už na 311 Kč měsíčně

Realme GT trhá rekordy. Nejvýkonnější telefon na světě vychází už na 311 Kč měsíčně

Nový Realme GT zavítal tento týden do prodeje a vše nasvědčuje tomu, že půjde o skutečný bestseller. Díky nízké cenovce jde totiž o skutečného zabijáka vlajkových lodí. To ostatně nyní potvrzuje i benchmark AnTuTu, kde si Realme GT vysloužilo titul momentálně nejvýkonnějšího smartphonu.

800 600 Realme GT

Realme GT se může pochlubit mnoha tituly. Mimo jiné jde o nejlevnější telefon vybavený procesorem Snapdragon 888. A právě ten se spolu s ostatní hardwarovou výbavou postaral o rekordní skóre 822 869 v benchmarku AnTuTu, díky čemu si Realme GT přidalo do sbírky další titul – nejvýkonnější smartphone na světě.

Byť stále jde o syntetický benchmark, ukazuje se, že Realme GT se opravdu povedl. Přeci jen za cenu od 11 490 Kč jde o velmi slušný telefon. Do pondělí je totiž možné Realme GT pořídit se slevou 1 500 korun – stačí v košíku použít kód „realmegt“.

A ještě výhodněji vychází, když při jeho koupi zároveň prodáte svůj starý telefon. Na Realme GT se totiž u Mobil Pohotovosti vztahuje 20% bonus k výkupní ceně, takže za svůj původní smartphone dostanete víc peněz. V takovém případě vás Realme GT vyjde třeba už na 311 Kč měsíčně. Stačí v detailu produktu vybrat „Na splátky“ a následně zvolit telefon, který chcete prodat.

Realme GT splatky

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.