Domů » Bleskovky » Řada Galaxy Note neskončí, Note 8 má dorazit ve druhé polovině roku

Řada Galaxy Note neskončí, Note 8 má dorazit ve druhé polovině roku

Společnost Samsung ukončila vyšetřování příčin explozí loňského tabletofonu Galaxy Note7, tento měsíc by měla zveřejnit finální zprávu s objasněním (více informací). Navzdory poskvrnění jména legendární řady by neměl Samsung měnit zvyklosti a podle jihokorejských zdrojů se v druhé polovině letošního roku opět dočkáme nástupce, patrně se jménem Galaxy Note8.

galaxy

Ze stejného zdroje také pochází informace, že by měl mít Galaxy Note8 displej se 4K rozlišením; zejména pro lepší zážitek při konzumaci obsahu ve virtuální realitě, kterou bude zprostředkovávat zcela nová souprava Gear VR. Chystaná vlajková loď Galaxy S8 si nicméně stále ponechá Quad HD rozlišení. Samozřejmostí pak bude nová generace stylusu S Pen a nadstandardní výbava.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

 1. A řada iPhone, ani Mate a ani One také nekončí. Článek s vypovídající hodnotou 0.

  • @ Shepi: Jak pro koho, jak pro koho. Pro mne je to třeba velmi potěšující zpráva a má pro mne větší hodnotu, než váš duchaplný příspěvek

   • A ty jsi snad čekal něco jiného, že je pro tebe tato zpráva potěšující? Vždyť se Samsung nikde nevyjádřil, že by měla řada Note skončit.

   • Tak iPhone, mate ani one nestiahli z predaja s miliardovými stratami narozdiel od note takže pochybnosti tu mohli byť

  • Shepii, dej si facku aby ses probudil.

 2. O řadě Note se veřejně spekulovalo, že ji Samsung kvůli té ostudě pohřbí. I pro mne je to důležitá a velmi potěšující zpráva.

  • Spekulace onicom.
   Ved vybuchy neboli sposobene spenom v tele telefonu.
   Preco by mali prestat? Vyriesia problem, pouziju ine telo konstrukciu, max zmenia nazov modelu a idu dalej

  • Veřejné spekulace mají také vypovídající hodnotu 0.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).