Domů » Bleskovky » Qualcomm odmítá problémy: Snapdragon 810 připravíme včas

Qualcomm odmítá problémy: Snapdragon 810 připravíme včas

Server Business Korea nedávno zveřejnil informace o údajných problémech Qualcommu s přehříváním a ztrátou výkonu chystaného čipu Snapdragon 810. Ten se má stát motorem vlajkových lodí výrobců mobilních zařízení příštího roku, jejich start podle Qualcommu ohrožen být nemá.

  

Ředitel Qualcommu pro vztahy s veřejností Jon Cavill oznámil, že vše okolo Snapdragonu 810 vychází podle plánu a společnost očekává první komerční zařízení s tímto čipem v prvním pololetí příštího roku. Snad tedy byly zmíněné problémy skutečně jen spekulací. Na nová zařízení, které s tímto čipem výrobci zařízení příští rok představí, se budeme těšit. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).