Domů » Bleskovky » Qualcomm láká na CES: Představí s LG druhou generaci zahnutého modelu Flex?

Qualcomm láká na CES: Představí s LG druhou generaci zahnutého modelu Flex?

Největší smršť mobilních telefonů nás čeká jako každý rok zejména na březnovém veletrhu MWC, nicméně některých zařízení bychom se měli dočkat již počátkem příštího týdne. Odehraje se totiž největší veletrh spotřební elektroniky CES, kde velcí mobilní hráči nebudou chybět. Na akci zve i výrobce mobilních čipů Qualcomm na svém Twitteru.

Zvláštností je, že láká na nový smartphone, který bude pohánět jeho čip Snapdragon 800, dnes bychom očekávali spíše 801, 805, případně 810. Pokud se nejedná o obecný render, ale o vzhled skutečného zařízení, jedná se zřejmě o zařízení od LG. Usuzujeme tak podle směru broušení kovu zadního krytu (patrně se bude jednat o imitaci) a tlačítku na zádech. Spekuluje se, že oním modelem by mohla být druhá generace zakřiveného LG Flex, na potvrzení informace si však budeme muset počkat do příštího týdne. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).