Domů » Bleskovky » Prohlédněte si zahnutý LG G Flex 2 na novém produktovém videu

Prohlédněte si zahnutý LG G Flex 2 na novém produktovém videu

Jednoznačně nejzajímavějším zařízením, které bylo představeno na veletrhu CES, je model LG G Flex druhé generace. Svůj loňský experiment korejský výrobce vylepšil snad ve všech směrech, než se nám tento zajímavý kousek dostane do rukou, můžete se podívat na oficiální produktové video. 

V něm LG vyzdvihuje zahnutý design, kterému byly ušity na míru veškeré komponenty, displej s Full HD rozlišením, kryt se schopností regenerace, optickou stabilizaci a laserový autofokus. LG G Flex 2 pohání výkonný Snapdragon 810, který má zajistit plynulý multitasking. Doufejme, že tento kousek brzy zavítá k nám do redakce, abychom novinku podrobili pořádnému testu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Shield (neregistrovaný)

    Kam vám uletělo písmeno G?

  2. Shield (neregistrovaný)

    Jinak na Alza.cz už mají objednávku na G flex 2 za 19,9K

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).