Domů » Bleskovky » Prohlédněte si částečně funkční iPhone 6 sestavený z uniklých komponent (video)

Prohlédněte si částečně funkční iPhone 6 sestavený z uniklých komponent (video)

Nikdo mimo lidi spolupracující s Applem zatím neměl možnost vyzkoušet iPhone 6, ale luxusnímu obchodnímu řetězci Feld & Volk se údajně podařilo jeden poskládat dohromady z uniklých komponent.

 

Na videu si můžete prohlédnout sestavený iPhone 6 se 4,7palcovým displejem a poprvé je zařízení uvedeno do provozu. Telefon se zapne pouze do režimu „připojení k iTunes“ a na konci videa je vidět porovnání s iPhonem 5s. Zveřejněné video tak poslouží jako skvělá ukázka toho, co nás 9. září čeká.

David Podzimek

12 komentářů

 1. Noo… Počkám na oficiální představení, osobní osahání a uvidíme, co z toho vyleze. Možná po letech přesedlám zpět na iOS.

 2. Skoda vystoupleho fotoaparatu, to je otres a priblizeni se k Samsung design..

  • No, aspon bude konecne videt ta blikajici dioda pri notifikovani:D.

  • To mi povídej, na HTC One (min. Mini) jako by nebyla, utopená v mřížce repro. On tedy celkově je ten HTC One Mini design nekvalita…

 3. Jan (neregistrovaný)

  *** to nemohli, udělat širší ten iPhone? Hnusný vystouplý foťák, mohli dát větší baterku já nevím jak tam uvažují, Lidem je fakt u .. jestli to má 6mm nebo 7mm….

  Hnus a to jsem si chtěl koupit 6

  • Móda, honba za co nejtencim telefonem.Kdyby byl sirsi, zase prijde plnou rvounu, ze je to moc tluste..si nevyberes.

 4. Hmm, pěkné video zapnutého iPhone 6, kdyby to nebyl pravděpodobně fake. :) [odkaz]

  1. Grafika „připojení k iTunes“ je z iOS 7

  2. Grafika „připojení k iTunes“ nezasahuje až k okraji displeje jak je to (i u iOS 8 beta) zvykem.

  • 3. Ikona kolečka po připojení kabelu je velmi neobvyklá.

   Ale koho by zajímala taková blbost. Hlavně, že máme zase co číst. :D

  • Nevím jestli si stojíš na vlastním vedení, ale přečti si titulek a článek nejméně 2x. Jedná se jen o sestavený iPhone u „uniklých“ komponentů které nejsou nijak ověřené. Tudíž jde jen o fake zařízené sestavené do funkčního celku. To co tady řešíš je naprosto zcestné.

   Mimochodem, jestli takhle vzhledově bude vypadat iPhone, tak to se svým exkluzivním vzhledem hodně klesnou a iPhone 6 u mě v žádném případě neskončí :)

  • Ta seš pako. :D

   Jasně a na těch „uniklých“ originálních dílech běží fake iOS, že? Ne skutečný systém. Proto může vypadat trochu jinak, než originální iOS 8. Podobně jako adidasky z tržnice, že? Tak buďto jsou pravé komponenty a pak na nich běží pravý iOS, který ale taky jako pravý musí vypadat, nebo to nejsou skutečné díly a celé je to podvod a pak nevím, proč se o tom píšou články, když všichni ví, že to podvod je. :D Ale ty nám to jistě vysvětlíš, že? :D

 5. policak (neregistrovaný)

  Když si takovou maketu podsvícenou žárovkou koupí lopata na parkovišti u Tesca, tak se tomu všichni smějeme. Když to ale sežere server o mobilech, měli bychom asi brečet.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).