Domů » Články » Prodat použité smartwatch je teď výhodnější než kdykoli předtím

Prodat použité smartwatch je teď výhodnější než kdykoli předtím

Právě teď je ideální doba na obměnu starých smartwatch za nové. U Mobil Pohotovosti nyní totiž dostanete o 20 % více za své chytré hodinky, a to díky nové službě Koupíš, Prodáš. Získáte tak výrazně vyšší výkupní cenu a při výběru nových smartwatch navíc ještě ušetříte.

800 600 Samsung Galaxy Watch3

Vůbec nejvýhodnější je momentálně koupě hodinek od Samsungu. Na všechny modely se vztahuje zmíněný bonus 20 % a pokud se rozhodnete pro nové Galaxy Watch3, které mimochodem nedávno získali ocenění v nezávislém testu od dTest, čeká na vás ještě dodatečná sleva 1 500 Kč.

Jestliže se tedy například rozhodnete upgradovat z Galaxy Watch Active právě na Galaxy Watch3, vyjde vás novinka jen na 6 450 Kč. Na hodinky totiž získáte slevu 1 500 Kč, a ještě si cenu ponížíte o 1 700 korun za původní smartwatch, plus bonus 340 Kč. Výslednou cenu si navíc můžete rozdělit do 26 měsíčních splátek a v tomto případě by vás nové Galaxy Watch3 vyšly jen na 275 Kč měsíčně.

Samsung Watch upgrade

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

2 komentářů

  1. Neviem, či sa upgrade oplatí. Používal som donedávna Samsung Watch, ktoré som posunul synovi, ktorý mi vrátil staršie Gear S3 so slabou baterkou, ktorú som dal v servise vymeniť. Idú teraz ako nové. Systém je identický. Tých pár vecí, ktoré sú v nových hodinkách ma nejako na upgrade zatiaľ nepresvedčilo.

  2. Já bych do toho klidně šel… Ale asi si už počkám na Watch 4… U GW3 mi trochu vadí výdrž, která je nižší než u GW“1″….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).