Domů » Články » Připravujeme recenzi PocketPC E-Ten M600+

Připravujeme recenzi PocketPC E-Ten M600+

-Po recenzích kapesních počítačů E-Ten G500 a X500 pro vás připravujeme recenzi modelu M600+. Vylepšená verze „plus“ přináší oproti původní M600 dvojnásobek paměti ROM (256MB), 2Mpx fotoaparát s přisvětlovací diodou a Bluetooth ve verzi 2.0.

Detailní hardwarové parametry modelu M600+ naleznete v našem Katalogu. Pokud máte k tomuto PocketPC nějaké dotazy, můžete se ptát v našem diskuzním fóru nebo v komentářích pod článkem. Pokud bude v mých silách, rád vám na ně odpovím.

Za zapůjčení děkuji českému zastoupení společnosti E-Ten, firmě E-SHOP s.r.o.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *