Domů » Články » Připravujeme recenze zajímavého příslušenství Just Mobile (Bezdrátové klávesnice, Bluetooth reproduktory…)

Připravujeme recenze zajímavého příslušenství Just Mobile (Bezdrátové klávesnice, Bluetooth reproduktory…)

Just Mobile v ČRSpolečnost Just Mobile (Mobis) vyrábí velice zajímavé příslušenství a doplňky pro Windows Mobile zařízení a jejich produkty se těší velké oblibě například v Německu, Francii a Anglii. Nyní se s nimi díky firmě E-Shop s.r.o. setkáme rovněž na českém trhu!

V následujících týdnech se na SmartManii můžete těšit na podrobné recenze produktů značky Just Mobile; představíme si například bezdrátovou rolovací klávesnici, Bluetooth reproduktory, multimediální dokovací stanici, rozdvojku napájení do automobilu, SD/IO Wi-Fi kartu, ale chybět nebudou ani ochranné fólie na displej nebo stylusy. Máte se tedy na co těšit.

- -

 

Představení jednotlivých produktů

Rolovací Bluetooth klávesnice
Potřebujete na vašem zařízení psát dlouhé texty a ruce už máte oteklé z neustálého tapání stylusem? S prostornou bezdrátovou klávesnicí Just Mobile zmizí všechny problémy a psaní se stane zábavou. Navíc se nemusíte starat o rozměry, jelikož klávesnici po práci jednoduše srolujete a schováte do malého sáčku.

Klávesnice nabízí 63 kláves a se zařízením se spojí díky technologii Bluetooth. Je napájena třemi AAA bateriemi, které zajistí provoz až na 10 hodin. Součástí balení je také stojánek pro vaše PDA.

- -

Specifikace:
63 kláves, QWERTY
Podpora klávesových zkratek
Rozměry (v otevřeném stavu): 306 × 124 mm
Rozměry (sbalená): 124 × 48 × 32mm
Hmotnost: 68g
Materiál: Sensor – Nylon/PU, plastové pouzdro
Napájení: 2 x AAA baterie
Výdrž na jedno nabití: 10 hodin
Připojuje se přes: Bluetooth
Podporované OS: Windows Mobile 2003/SE a 5.0 (6) – Smartphone a PocketPC (dále i PalmOS, Symbian S60, UIQ)
Koncová cena včetně DPH: 2500,- Kč

 

Bluetooth Stereo reproduktor – HF sada do automobilu
Posloucháte rádi hudbu? Pak právě pro vás je připravený Bluetooth reproduktor, který zároveň poslouží jako telefonní sada do automobilu. Reproduktor samozřejmě podporuje přenos stereo zvuku přes protokol A2DP. Kromě mobilního telefonu nebo PDA jej dále můžete propojit s discmanem, notebookem nebo jiným zdrojem zvuku. Díky přiloženému klipsu jej snadno připevníte za sluneční clonu u automobilu, kde skvěle poslouží jako telefonní sada.

--

Specifikace:
Podpora Bluetooth 1.2 (třída II) s A2DP
Výkon reproduktoru: 3W
Zabudovaný mikrofon
Pohotovostní režim: 48 hodin
Výdrž při používání: 10 hodin
Rozměry: 186 × 86 × 30.2 mm
Koncová cena včetně DPH: 2499,- Kč

 

Multimediální dokovací stanice
Chcete sledovat filmy nebo poslouchat hudbu společně s přáteli ve vašem okolí? Žádný problém, jednoduše stačí vložit vaše zařízení do doku, připojit konektor a můžete začít. Dokovací stanice nabídne kvalitní zvuk a díky malým rozměrům ji s sebou můžete brát i na cesty. Díky dalšímu propojovacímu kabelu není problém připojit k reproduktorům libovolný MP3 přehrávač nebo discman.

- -

Koncová cena včetně DPH: 1350,- Kč

 

SD/IO Wi-Fi 802.11b/g karta
Vlastníte PDA s SD slotem a postrádáte v něm Wi-Fi? S touto rozšiřující kartou budete mít po starostech. Karta byla speciálně navržena tak, aby měla co nejnižší spotřebu energie a podávala co nejlepší výkon při připojování do bezdrátových sítí. Kartě rovněž nechybí LED indikátor stavu.

- -

Specifikace:
Standardy: Wi-Fi 802.11b/g
Podporované režimy: WLAN, Ad-Hoc p2p, zabezpečené připojení přes WEP, WPA a WPA2
LED indikátor stavu
Podporované OS: Windows Mobile 2003/SE, 5.0 a 6 pro PocketPC
Koncová cena včetně DPH: 1199,- Kč

 

Rozdvojka do automobilu s USB konektorem
Spousta z nás používá pro navigaci v automobilu PDA ve spojení s externí Bluetooth GPS navigací. Díky této rozdvojce do automobilu budete moci napájet obě zařízení současně, a v případě potřeby ještě můžete využít USB slot pro napájení dalšího zařízení.

- -

Koncová cena včetně DPH: 399,- Kč

 

Pokud máte k nějakému produktu dotazy, případně byste rádi vyzkoušeli nějaké funkce, napište mi o tom v Komentářích. V recenzi vám na případné otázky rád odpovím Laughing.

- -

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    Ceny k jednotlivým produktům byly doplněny

  2. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    Stylusy jsou pro nové E-Teny, ale v případě zájmu není vyloučeno, že by se mohly objevit i pro jiná PocketPC…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *