Sledujte nás na YouTube

Připravte si VR brýle, za chvíli se odehraje virtuální premiéra OnePlus 3

Společnost OnePlus začne od 18:30 představovat svůj nový vlajkový smartphone. Premiéra OnePlus 3 proběhne ve virtuálním vesmírném centru The Loop, v němž si po skončení akce mohou první zájemci novinku koupit.

Akci bude možné sledovat na oficiálních stránkách společnosti, nebo na smartphonu s Androidem umístěném v náhlavní soupravě pro virtuální realitu, například v Google Cardboard. Oficiální aplikaci si můžete stáhnout z následujícího odkazu.

Aplikaci se bohužel nepodařilo dohledat :-(

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *