Domů » Bleskovky » Při nákupu Samsungu Galaxy S7 (edge) nyní získáte 3000 Kč nazpět

Při nákupu Samsungu Galaxy S7 (edge) nyní získáte 3000 Kč nazpět

Po fiasku s Galaxy Note 7 potřebuje Samsung před letošními vánočními svátky propagovat svoji vlajkovou loď Galaxy S7 co to dá. Z tohoto důvodu si pro své zákazníky připravil speciální akci, při které vrátí 3 000 korun těm, kdo si před Vánoci zakoupí Galaxy S7 nebo S7 edge.

galaxys7

Akce běží u prodejců, které naleznete na těchto stránkách, cenové zvýhodnění je určené pro prvních 1 400 zaregistrovaných telefonů Galaxy S7 a prvních 1 650 telefonů Galaxy S7 edge. Po registraci zakoupeného produktu na www.samsung-bonus.eu získají klienti 3 000 Kč na účet, složenkou nebo exkluzivně na Samsung značkových prodejnách na Samsung/VISA kartu. K získání slevy stačí registraci provést do 14 dní od nákupu, nejpozději však do 23. prosince 2016. Je potřeba vyplnit výrobní číslo zakoupeného přístroje, zaslat fotografii štítku a nahrát účtenku.

Recenze Samsung Galaxy S7 edge: Vybroušený k dokonalosti

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. Jak jsou všechny ty zapojené obchody vzorně seřazené ve vyhledávači 19.790 a 22.590 za edge, ani o korunu méně si nikdo nedovolí. Tržní prostředí v akci. Kolik jim za to asi Samsung dává? :-)

  2. Chápu to tak, že když si ho koupím kdekoliv jinde než u uvedených prodejců, tak oproti prodejní ceně ušetřím 8000 Kč namísto 3000 Kč? :-)

    • Přesně tak :-)

    • Chápeš špatně. Tady se bavíme o verzi určenou pro český trh, oproti verzi určenou pro evropský. Rozdíl v ceně sice je, ale máš prémiový servis, výhodu v levnějším pojištění. Bohužel, je smutné že to takhle u nás chodí.

  3. Česká nebo evropská… Ten rozdíl se v dnešní době stírá, pojištění máš levnější možná právě proto, že si připlácíš za něco, co jinde v Evropě stojí méně. Otázkou tak je, jestli ten „prémiový servis“, za který si připlatíš 8 (chceme-li 5) tis. Kč opravdu potřebuješ, nebo se „smíříš“ se záruční lhůtou, na kterou máš ze zákona jako nárok.

    • Jj. Stírá (ironie). Naposledy když přítelkyně byla asi 4x po třech a půl týdnech bez mobilu. Pokud budeme počítat ten Cash back 3000 na S7 tak evropská verze vyjde cca o 3000 levněji. Pokud máš štěstí, tak se ti nic nepokazi, ale když ano a nemáš adekvátní náhradu. To pravé v případě prémiového servisu odpadá. Buď opraví do hodiny, nebo náhradní stejný mobil. Za další, já jsem získal v oredobjednavce VR brýle, prémiový servis a pojištění na rok zdarma. Výhody tam prostě jsou, je to neodiskutovatelne.

  4. je možno najít původní nabídku O2? Máte někdo odkaz na stránky O2, kde je nabídka popsána?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).