Domů » Bleskovky » Překvapení! První objednaný Oculus Rift doručil samotný šéf Palmer Luckey

Překvapení! První objednaný Oculus Rift doručil samotný šéf Palmer Luckey

V roce 2012 se na KickStarteru objevila kampaň na helmu pro virtuální realitu Oculus Rift. Projekt byl úspěšný, avšak k distribuci finálního produktu zbývaly ještě dlouhé čtyři roky. Před nedávnem byl konečně spuštěn předprodej spotřebitelské verze a první zájemci se mohli na své náhlavní soupravy pomalu těšit. Vůbec první objednávku odeslal vývojář Ross Martin z Aljašky a jeho Rift mu byl doručen tuto sobotu. O dodání se postaral sám zakladatel firmy Oculus Palmer Luckey.

Personally delivering the first Rift to Alaska!

Zveřejnil(a) Palmer Freeman Luckey dne 26. březen 2016

Událost byla přenášena živěna Facebooku, výše si můžete prohlédnout její záznam. Ross Martin byl neočekávanou návštěvou zaskočen a větší vzrušení je tak vidět z tváře samotného Palmera Luckeyho, která by nejraději provedl vůbec první unboxing Riftu sám. Aby také ne, na tuto památnou chvíli čekal od roku 2009, kdy projekt Oculus Rift vznikl.

oculusrift

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments