Sledujte nás na YouTube

Představení nových tabletů od Samsungu bude možné sledovat v přímém přenosu

Již zítra proběhne velkolepá událost, na které představí Samsung novou generaci tabletů rodiny Galaxy Tab S. Odehraje se newyorské hale Madison Square Garden v 19:00 (u nás to bude 13.6. v 1 hodinu ráno) a Samsung bude událost živě streamovat na svém YouTube účtu.

Akce se podle pozvánkového videa jmenuje Galaxy Premiere 2014 a láká na barvy, zřejmě na velkých AMOLED displejích nových tabletů. Očekává se představení dvou modelů o úhlopříčkách 8,4 a 10,5 palců, na jejich uniklé obrázky a parametry se můžete podívat v naší dřívější bleskovce.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. zbynda01 (neregistrovaný)

    No..Samsung toho v tabletech posledni dobou moc nepredvedl, takze aby to nebyla ztrata casu…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *