Domů » Články » Pouze přes víkend. Více než 300 produktů koupíte za nejlepší ceny

Pouze přes víkend. Více než 300 produktů koupíte za nejlepší ceny

Nakupovat o víkendu se vyplatí. Pouze do nedělní půlnoci má Mobil Pohotovost speciální víkendové slevy, kdy nabízí stovky produktů za výrazně nižší ceny. Pro získání slevy stačí v košíku zadat kód „víkend“.

Kromě iPhonů, MacBooků či vlajkových Samsungů, u kterých jsou slevy promítnuté již přímo do ceny, koupíte levněji také celou řadu příslušenství jako sluchátka, reproduktory, chytré hodinky nebo třeba elektrické koloběžky. Většina z nich je již zlevněná, ale pokud použije kód „víkend“ (bez uvozovek) srazíte jejich cenu ještě o dalších až 30 %.

5 nejzajímavější kousků z příslušenství:

Beosound Explore

Produktů ve slevě je ale mnohem více, kompletní výpis najdete na mp.cz. Jakýkoli produkt v hodnotě nad dva tisíce korun si navíc u Mobil Pohotovosti můžete pořídit na splátky bez navýšení. A smartphony většiny značek získáte teď zdarma prodlouženou 3letou záruku.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.