Domů » Bleskovky » Postavte si středověké město. Strategická herní pecka Townsmen je ve slevě

Postavte si středověké město. Strategická herní pecka Townsmen je ve slevě

S příchodem podzimního počasí a dalších vládních opatření omezujících pohyb na veřejnosti možná oceníte tip na parádní mobilní strategii u které se zaručeně odreagujete. Za nás je to určitě hra s názvem Townsmen. Nejedná se sice o žádnou novinku, ale i tak je to velmi chytlavá a poměrně náročná hra a navíc se nyní dá koupit s 80% slevou.

Townsmen
Strategie Townsmen

Herní systém odpovídá klasické strategii. Na začátku si zvolíte jeden z mnoha herních scénářů a pak už jen plníte úkoly a rozvíjíte své království. Hrát můžete i ve volných mapách bez úkolů. Kromě důmyslného systému pro udržení chodu vašeho středověkého města se budete muset soustředit i na nájezdy lupičů či hašení požárů.

Townsmen - Official Military Gameplay Trailer // iOS & Android

Obtížnost tohohle titulu rozhodně není nejlehčí a rozhodně se nejedná jen o nějakou bezmyšlenkovitou „klikačku“. Naopak, tady je nutné každý krok pečlivě promyslet. Townsmen vás rovněž nenutí hrát každý den s vidinou získávání bonusů, jako to dělají jiné tituly (převážně free-to-play).

‎Townsmen Premium
‎Townsmen Premium
Autor: HandyGames
Cena: 79,00 Kč+
Townsmen
Townsmen
Autor: HandyGames
Cena: 19,99 Kč

Dobrá zpráva je, že premium verze hry je nyní u obou platforem ve slevě, takže se dá koupit již za 20 Kč na Google Play a nebo 25 Kč na App Store (aktualizováno – v App Store už je titul bohužel za plnou cenu). Ještě lepší zpráva je, že na obou platformách (Google Play, App Store) najdete i verzi hry, která je zdarma, avšak s reklamou.

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit v bikeparcích a trailcentrech na svém kole, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a moc rád cestuji.

Diskuze k článku

  1. díky za tip, tohle jsem kdysi hrával na SE s Javou a byla to pecka :) jdu zkusit.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).