Domů » Články » Ponořte se naplno do přirozeného zvuku: Vyzkoušejte audio řešení Philips

Ponořte se naplno do přirozeného zvuku: Vyzkoušejte audio řešení Philips

Vybíráte nová sluchátka, přenosné reproduktory nebo domácí ozvučení? Přečtěte si jak značka Philips, opravdový odborník na zvuk, přistupuje k těmto produktům a zjistěte, kde pořídíte její zboží za ty nejlepší ceny.

S audio technikou značky Philips si užijete skvělou hudbu na cestách i doma. Naplno se ponoříte do přirozeného zvuku bohatého na nejmenší detaily. Sluchátka, reproduktory i soundbary Philips za skvělé ceny seženete v e-shopu Smarty, který rozumí chytrým věcem.

Sluchátka Philips: Pro milovníky skvělého zvuku, sportovce i ty nejmenší posluchače

Značka Philips se při výrobě sluchátek maximálně soustředí na věrný zvuk. Vybírat můžete z bezdrátových i kabelových sluchátek přes uši či z miniaturních modelů do uší. Některá sluchátka Philips disponují potlačením okolního hluku, které podpoří skvělý hudební zážitek. Nechybí ani sluchátka pro sportovce se zvýšenou vodotěsností, odolností proti potu nebo funkcí sledování srdečního tepu.

Nejmenší posluchače potěší vysoce odolná bezdrátová sluchátka s LED náušníky, které se rozzáří s hudbou, nebo zajímavá drátová sluchátka v hravém designu. Dětské modely doplňuje pohodlné polstrování i bezpečnostní omezení hlasitosti.

Špičkové bezdrátové reproduktory a elegantní soundbary Philips

Philips nabízí i špičkové bezdrátové reproduktory na domácí i venkovní akce. Stylové Bluetooth reproduktory s dlouhou výdrží baterie hravě ozvučí celou místnost i venkovní akci, party modely jsou navíc voděodolné. Mezi těmito produkty zaujme také barevná sada bezdrátového reproduktoru s mikrofonem s funkcí nahrávání, s níž si vaše děti užijí spoustu zábavy, nebo domácí reproduktory v retro vzhledu.

Reproduktory nabídka audio produktů Philips rozhodně nekončí. Najdete v ní také elegantní soundbary pro každou moderní domácnost, které vašim filmům i hudbě zajistí impozantní zvuk. Soundbary Philips se vyznačují tenkými profily, čistými liniemi a podporou technologie Dolby Atmos, která vás díky trojrozměrnému zvuku naplno pohltí do filmového dění. K soundbarům patří i bezdrátové subwoofery, které vašim zážitkům dodají potřebné basy.

1024xX Philips awareness

Prémiová řada Philips Fidelio pro opravdové audiofily

Nejnáročnější hudební fanoušky potěší řada sluchátek a soundbarů Philips Fidelio, zahrnující špičkové produkty pro opravdové audiofily. Fidelio nabízí vše, na čem záleží, a nic jiného: zejména čistý zvukový projev, precizní zpracování a úchvatný design.

Sluchátka Fidelio X3 a L3 jsou držiteli prestižního ocenění Red Dot za špičkové provedení. Posluchači zajistí dokonale vyvážený zvuk s příjemným středním rozsahem a čistými výškami i přirozené basy. Bezdrátový model L3 navíc obsahuje hybridní systém ANC, jenž napomáhá efektivní izolaci hluku. Baterii s výdrží až 35 hodin přehrávání opět bleskově nabijete.

Štíhlý soundbar Fidelio B97 s vícekanálovou konfigurací 7.1.2, doplněný bezdrátovým subwooferem a dvěma oddělitelnými bezdrátovými reproduktory, je mistrem prostorového zvuku. Díky technologii Dolby Atmos si užijete perfektní zvukové efekty nejen při sledování filmů. Z vašeho obýváku udělá Fidelio B97 opravdové domácí kino: stačí nachystat popcorn a můžete se vrhnout do víru filmové zábavy.

Špičkové Philips produkty najdete v e-shopu Smarty

Pod křídla populární značky Philips patří i vyladěné audio produkty s nadčasovým designem a skvělým zvukovým projevem. Sluchátka, reproduktory a soundbary Philips se hodí pro každého, komu záleží na vynikajícím zvuku doma, na cestách i na akcích. Nejnáročnější hudební nadšence i profesionály nadchne řada Philips Fidelio. Ty nejlepší audio produkty značky Philips hledejte v e-shopu Smarty.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.