Pomozte vylepšit aplikaci Endomondo pro Windows Phone, chystá se velká aktualizace

Pokud rádi sportujete a využíváte ke sledování svých sportovních výkonů aplikaci Endomonodo pro Windows Phone, určitě jste zaznamenali, že nebyla již dlouho aktualizována. Chvíli se zdálo, že společnost vývoj této aplikace ukončila, nyní se však na blog.endomondo.com objevila informace, která jejím uživatelům nalila do žil trochu optimismu. Nejen, že se chystá velký update, ale dokonce o jeho novinkách můžete sami rozhodnout.

  

První aktualizace aplikace je plánovaná na duben letošního roku a mají ji následovat další. Společnost chce přinést uživatelům Windows Phone podobné funkce, jaké nabízí na konkurenčních platformách iOS a Android, ale podle jejích slov není možné všechna vylepšení přinést najednou. A tímto sdělením otvírá prostor pro své fanoušky, kteří mohou do komentářů pod článkem zasílat své návrhy, které funkce by měly být do aktualizace zařazeny prioritně. Za naši redakci posíláme požadavky na podporu vestavěných map ve Windows Phone, možnost editace workoutu před jeho odesláním (například korekce ujeté vzdálenosti na kole podle tachometru), podpora krokoměru, měřiče tepu a dalších periferií, napomáhajících při sledování sportovního výkonu.

   

Prozatím nevíme, zdali Endomondo chystá placenou a neplacenou verzi aplikace, podobně jak je tomu u konkurenčních platforem. Budeme se těšit na duben a na novinky, které pro nás Endomondo připraví. Nezapomeňte do komentářů pod článkem zasílat své návrhy, aby byla finální verze nabitá užitečnými funkcemi. 

Odkaz na WP katalog Odkaz na App Store Odkaz na Google Play 
Endomondo Free

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play 
Endomondo Pro (cca 120 Kč)

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Kapitoly článku