Domů » Bleskovky » Pokračovatel iPhone SE se začne vyrábět příští měsíc. Kdy půjde do prodeje?

Pokračovatel iPhone SE se začne vyrábět příští měsíc. Kdy půjde do prodeje?

V letošním roce Apple představí rekordní množství iPhonů. Dočkat bychom se měli minimálně 4 různých modelů, přičemž první z nich bude představen ještě v tomto kvartále. Podle nejnovějších informací serveru Bloomberg se tak stane v březnu.

iphone 9 2

Montáž začne v únoru

Bloomberg se ve svém příspěvku odvolává na dodavatele, kteří mají v plánu zahájit montáž v příštím měsíci, o výrobu telefonu se podělí společnosti Hon Hai Precision Industry, Pegatron a Wistron. Chystaný iPhone bude nástupcem levného iPhone SE, vzhledově bude vycházet z iPhone 8, do jehož těla Apple umístí modernější čipset a fotoaparát. 4,7“ displej a domovské tlačítko s integrovanou čtečkou otisků prstů zůstanou na svém místě.

NepřehlédněteTohle bude hit: vše, co víme o iPhone 2 SE. Prodávat se má za 399 dolarů

Dá se předpokládat, že s příchodem nového iPhone odstraní Apple z nabídky iPhone 8. Ten aktuálně na webu Apple startuje na částce 13 490 korun, cena připravované novinky se patrně bude pohybovat okolo této částky.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.