Domů » Bleskovky » Podmořský svět i válka ve Vietnamu. Epic rozdává hry ABZU a Rising Storm 2: Vietnam

Podmořský svět i válka ve Vietnamu. Epic rozdává hry ABZU a Rising Storm 2: Vietnam

Také tento týden přispěchal Epic Games Store s novou várkou počítačových her zdarma. Jednou z nich je povedený titul ABZÛ, v němž vás v roli potápěče čeká prozkoumávání tajuplného podmořského světa, druhou pak online střílečka s prvky realismu Rising Storm 2: Vietnam.

abzu

ABZÛ: podvodní dobrodružství

Za atmosférickým počinem ABZÛ stojí tvůrci ze studia Giant Squid v čele s uměleckým ředitelem malebného Journey. Jedná se o dobrodružství odehrávající se výhradně pod vodní hladinou. Hráči se zhostí role potápěče, který prozkoumává tajemný podvodní svět překypující barvami a životem. Mějte se však na pozoru před nebezpečími, která mohou čekat v temných hlubinách.

ABZÛ - E3 2016 Launch Trailer | PS4

Rising Storm 2: Vietnam: autentická válečná vřava

Střílečka Rising Strom 2: Vietnam vás v online bitvách až pro 64 hráčů zavede na bojiště inspirovaná válkou ve Vietnamu. Se soupeři poměříte síly na více než dvaceti mapách, k čemuž bude moci využít 50 autentických zbraní, helikoptéry, miny pasti a mnoho dalšího.

Rising Storm 2: Vietnam Launch Trailer (Full Length)

Nabídka platí do 15. října, kdy ji vystřídá hororová Amnesia: A Machine for Pings a pixel-artovou strategii Kingdom New Lands.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).