Domů » Články » Pocket Heroes v nové betaverzi

Pocket Heroes v nové betaverzi

LogoPo delší odmlce se konečně objevila nová betaverze hry PocketHeroes,  portace původních Heroes of Might and Magic pro PocketPC. V souvislosti s touto hrou nedávno vzniklo oficiální fanouškovské fórum, které naleznete na adrese PocketHeroes.net. Oficiální stránky autora hry jsou stále přístupné na Tarasow.com, avšak díky fóru nejsou již tak často aktualizované.

A co se vlastně v nové verzi 0.04a změnilo? Kromě opravy několika desítek bugů se ve hře konečně objevilo plně funkční Tržiště (Marketplace) a Taverna, ve které je možné nakupovat nové hrdiny. Aktualizace se dočkal i systém kouzel, který je zase o krůček použitelnější. A co na nás autor hry chystá v dalších verzích ? Rozhodně se bude na co těšit, jelikož připravované verze 0.05 bude v jistém smyslu zlomová. Dočkáme se v ní zejména multiplayeru v podobě HotSeat módu, což rapidně zvýší její hratelnost. Do budoucna se počítá i s vlastním editorem map. Máme se tedy určitě na co těšit Cool.

Novou verzi 0.04a pro PocketPC stahujte z naší Download sekce.

1 2

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *