Domů » Články » Pocket Heroes: Tři nové screenshoty

Pocket Heroes: Tři nové screenshoty

Pocket HeroesJiž dvakrát jsme vás informovali o připravované freeware hře Pocket Heroes, která vám přinese kompletní remake legendární PC verze hry Heroes of Might and Magic. Datum vydání hry se však bohužel stále odsouvá. Na oficiálních stránkách hry je již k vidění spousta screenshotů, ale slibovaná hratelná beta stále nikde, i když si můžete zatím vychutnat alespoň Engine demo, které je ke stažení v naší Download sekci.

V několika diskuzích se čtenáři dohadují, zda autor vývoj hry již nepověsil na hřebík, ale určitě tomu tak není. Před několika dny se totiž na webu hry objevily 3 nové screenshoty, které si můžete prohlédnout zde.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).