TOPlist

PlayStation 5 jen za 9 790 Kč? Vyměňte teď starou konzoli za novou a ušetříte tisíce

900 450 PlayStation 5 controller

Chcete nový PlayStation 5 jen za 9 790 Kč a k tomu kredit tisíc korun na nákup her v PlayStation Store? U Mobil Pohotovosti teď poprvé můžete vyměnit svůj starý PS4 za nový PS5. A právě při obměně vás nejnovější generace konzole od Sony vyjde tak levně. Získáte totiž výkupní bonus a ještě kartu s kreditem 1 000 Kč na nákup her.

Jak získat PlayStation 5 za 9 790 Kč

Nový PlayStation 5 s Blu-Ray mechanikou a v edici s herním hitem God of War Ragnarok stojí běžně 15 490 Kč. Pokud ale u Mobil Pohotovosti při jeho nákupu zároveň prodáte starší PS4 Pro, vyjde vás nový PS5 právě jen na 9 790 Kč. Od ceny se totiž odečte výkupní cena staré konzole navýšená o speciální bonus tisíc korun. Ten získáte jedině při obměně staré konzole za novou a spolu s ním dostanete ještě kartu s kreditem 1 000 Kč na nákup her v PlayStation Store.

PS5 Gof of War

Prodat můžete jakoukoli PS4

Omezovat se přitom nemusíte jen na PS4 Pro, na výkup můžete dát i levnější PS4 Slim nebo starší PS4 – Mobil Pohotovost vykupuje všechny verze předchozí generace. Stačí si objednat PlayStation 5 na některou ze 13 prodejen Mobil Pohotovosti a při vyzvednutí přinést na výkup i svoji starší PS4. Speciální nabídka platí jen do 22. března.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku