Domů » Bleskovky » Plastový HTC One (M8) má být levnější konkurencí pro Samsung Galaxy S5

Plastový HTC One (M8) má být levnější konkurencí pro Samsung Galaxy S5

O tom, že letošní vlajková loď HTC One (M8) přijde v levnější plastové variantě se spekuluje již delší dobu. Server Engadget nyní přišel s konkrétnějšími obrysy telefonu, který nese kódové označení M8 Ace. Novinka má přijít s plastovou unibody konstrukcí, do níž bude zasazen pěti palcový displej s Full HD rozlišením. Výkon má obstarávat čtyřjádrový 2,5GHz procesor Qualcomm Snapdragon 801, čili by se mohlo jednat o přímého konkurenta Samsungu Galaxy S5.

 

Zdali bude společně s hliníkem absentovat i duální čočka fotoaparátu nevíme, jediný neostrý snímek z dřívějška, který unikl na web díky zdroji @evleaks, ukazuje pouze čelní stranu přístroje. Podle čínského webu TMTpost má být hlavní zbraní proti vlajkové lodi Samsungu cena, která má být 3 000 KN (cca 9 500 Kč bez daně). A to už by mohl být silný argument pro potenciální zájemce, pro něž je fotoaparát v mobilním telefonu spíše jen doplňkovou funkcí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. orgasmic (neregistrovaný)

    Lebnejsi konkurenci je uz kovovy M8, ne? :D

  2. Jako iphone,ktery take predstavil plastoveho bratricka a jaky to byl propadak..

  3. bloncka (neregistrovaný)

    Jestli bude u nás pod deset i s dot view,bude to hit.

    • FullHD, Snapdragon 801 a pouzdro v hodnotě litru od HTC pod 10k? Bože, jaké fantasmagorie se zde ještě dočteme:)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).