Domů » Bleskovky » Pět telefonů od Samsungu dostane v červenci KitKat: Víme, které to jsou

Pět telefonů od Samsungu dostane v červenci KitKat: Víme, které to jsou

KitKat míří na další telefony od Samsungu. Korejský výrobce dokončil testy na pětici svých zařízení a ještě tento měsíc by měl vypustit aktualizaci skrze OTA. V seznamu telefonů je zastoupen model Galaxy S4 Mini a čtveřice obrů Galaxy Grand 2 Duos, Mega 5.8, Mega 6.3 a Note 3 Neo.

  

Uniklá tabulka aktualizací rovněž potvrzuje již známý fakt, že mezinárodní varianta předloňské vlajkové lodi, model Galaxy S3, se KitKatu nedočká. Majitelé výše vyjmenovaných telefonů z volného prodeje by měly update dostat v nejbližších týdnech, přístroje zakoupené u operátorů se zřejmě dočkají později.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

 1. JoVym (neregistrovaný)

  Zajímalo by mě, jak je na tom S4Mini LTE (GT-9195)?

 2. nu coz, az bude potreba 4.4 na S3 mit (kvuli visa + HCE), tak tam nahraju nejaky bastl z xda :)

 3. eeee (neregistrovaný)

  S4Mini LTE (GT-9195) – už ji dávno má, volný prodej. To jen redakce se právě probudila

 4. Johny (neregistrovaný)

  Ja ho teda nemam, (tel. z volneho prodeje, ČR distribuce) co jsem cetl tak ho uz maji nektere telefony od operatoru. Nevim kde se s tim Samsung fláká..

 5. Tak počkejte :D Německo už ho má, některé CZ také.

 6. kolo (neregistrovaný)

  On ten KitKat v podání Samsungu podle reakcí uživatelů stejně není žádná výhra

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).