Domů » Články » Party reproduktor nebo bezdrátová sluchátka JBL s exkluzivní slevou pro naše čtenáře

Party reproduktor nebo bezdrátová sluchátka JBL s exkluzivní slevou pro naše čtenáře

Konec léta = konec zábavy? Ani náhodou! Společnosti JBL dokazuje, že party může vzniknou kdykoli a kdekoli. Ať posloucháte z reproduktoru nebo ze sluchátek, můžete si být jistí, že zážitek to bude úžasný. V následujících řádcích vám představíme dva produkty, se kterými se rozhodně nudit nebudete.

Sluchátka JBL Live650BTNC

Postupem času si zvykáme, že sluchátka už nejsou jen k poslechu hudby. Stále častěji tak od nich očekáváme něco víc. Tato sluchátka potěší i nejnáročnější posluchače.

Obr1

Jedním dotykem tlačítka Ambient Aware sluchátka zvýrazní okolní zvuky, abyste věděli, co se děje kolem Vás. Pomocí režimu TalkThru hudbu ztišíte, abyste mohli komunikovat s okolím, aniž byste si museli sluchátka sundat z uší. Dalšími tlačítky jednoduše ovládáte své hovory.

Obr2

Nonstop poslech zajistí výdrž baterie až 30 hodin, nabití trvá díky superrychlému režimu pouhé 2 hodiny. I když budete poslouchat hudbu celý den, sluchátka vás tlačit nebudou. Tkaninový hlavový pás je tvarovaný tak, aby pohodlně držel na hlavě, a měkké náušníky zajišťují Vaše maximální pohodlí.

Reproduktor JBL PartyBox 300

Chcete svojí party posunou o úroveň výš? Řešením je JBL PartyBox 300! Tento reproduktor nejen, že skvěle hraje, umí navíc světelné efekty, kterými zaručeně okouzlíte.

Obr3

O brzký konec zábavy se nemusíte strachovat. Baterie s kapacitou 10000 mAh vystačí na 18 hodin a pokud budete znaveni tancem, můžete potěšit všechny hudebníky vstupy na mikrofon a kytaru. Můžete tak vytvořit soukromý koncert nebo karaoke show.

Obr4

Dalším tahákem je podpora TWS a RCA, díky které získáte po připojení PartyBoxu s kompatibilním reproduktorem vynikající stereo.

Už zvete známé na soukromou oslavu? Máme pro vás sladkou třešinku na závěr.

Ve spolupráci se společností Mobil Pohotovost jsme pro vás, naše čtenáře, připravili speciální 20% slevu!

Pokud vás zaujala sluchátka JBL Live650BTNC můžete si vybrat z černého, modrého nebo bílého provedení. První objednávka od každé barvy bude ponížena o 20 %. Stačí jen v košíku zadat kód JBL20. Cena se vám tak z běžné výše 5190 Kč promění na 4152 Kč. Objednávat můžete zde.

První tři zájemci o PartyBox 300 si mohou také užít slevu 20 % a běžná cena 11690 Kč se tak poníží na lákavých 9352 Kč. Jeden čtenář můžete zakoupit 1 kus reproduktoru. Objednávat můžete zde a také platí kód pro slevu JBL20.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.