Parametry desetipalcového Samsungu Galaxy Tab S2 odhaluje benchmark

Zhruba v polovině letošního roku mají dorazit nástupci prémiových tabletů Samsung Galaxy Tab S, přijít mají s poměrem stran displeje 4:3 a lehčími, tenčími těly. Server SamMobile v minulém týdnu poodhalil jejich očekávanou výbavu, tu u většího modelu do puntíku potvrzuje benchmark GFXBench.

  

Tablet má být vybaven AMOLED displejem o rozlišení 2 048 × 1 536 pixelů, což je kvůli změně poměru stran displeje méně než v případě předchozí generace. O výkon se postará vlastní osmjádrový Exynos 5 složený ze čtyř jader Cortex-A53 a čtyř A57; zřejmě se bude jednat o model 5433, který pohání například Samsung Galaxy Alpha. Procesoru budou k ruce 3 GB operační paměti, vnitřní úložiště má nabídnout kapacitu 32 GB. Fotoaparáty mají nést rozlišení 8 a 2 Mpx, operačním systémem bude Android ve verzi 5.0.2.

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *