Parádní logická hra Sphaze vychází na Android. Za sníženou cenu a s novými úrovněmi

sphaze

Sphaze, stylově vypadající logická hříčka od vývojářů ze studia Subpixels, opouští beta testování a v plné verzi vychází v obchodě Google Play. Oproti testovací verzi navíc nabídne úplně novou herní oblast s 15 úrovněmi, a to včetně pětice, která by měla prověřit i ty nejzkušenější hráče. Tvůrci slibují rovněž nové herní mechanismy jako například kluzké zamrzlé cesty.

Pokud vás hra zaujala, po dobu jednoho týdnu si ji můžete pořídit s velice příjemnou slevou 75 %, tedy za 29 korun (bez slevy vás vyjde na 130 korun). Na App Store se titul objevil už před několika měsíci a prakticky okamžitě se na něj začala snášet chvála ze strany hráčů i kritiků. Hratelnost spočívá v manipulaci s různými bludišti, abyste pomohli sférickému robotovi najít východ.

SPHAZE - Game launch trailer
Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku