Domů » Bleskovky » Ovládněte železnici. Epic Games Store nabízí zdarma hru Railway Empire

Ovládněte železnici. Epic Games Store nabízí zdarma hru Railway Empire

Epic Games Store pokračuje v rozdávání her zdarma. Tentokrát si můžete bezplatně aktivovat titul Railway Empire, v němž bude vašim úkolem vybudovat prosperující železniční síť. K dispozici budete mít více než 40 různých, detailně vymodelovaných vlaků. Hra vám umožní skupovat či budovat vlaková nádraží, továrny i turistické atrakce, abyste byli vždy o krok napřed před konkurencí. Nabídka platí do 17. září.

railway empire free

Nepovažujete-li se za příznivce železniční dopravy, můžete si v Epic Game Store zdarma aktivovat také Where The Water Tastes Like Wine – dobrodružnou hru o cestování, naslouchání, shromažďování a vyprávění ústních příběhů na pozadí Velké hospodářské krize ve Spojených státech.

Railway Empire Official Gameplay Trailer

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

5 komentářů

  1. Díky za tip, vláčky jsem měl vždycky moc rád. Tahle hra nesmí chybět v mém inventáři.

  2. Hra pro PC? Proc o tom cteme na SmartManii?

    • spíš nechápu, proč klikáš na nadpis, když tě to nezajímá :) já si tady o PC hrách přečtu moc rád a tohle tu rozhodně není první článek o nich.

    • Co na tom nechapes? Klikam na nadpis cekajic hru pro mobilni telefon. Kdybych hledal clanky o hrach pro PC jsem uplne jinde.

    • Všiml sis, že tu existuje sekce Windows, že jo?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).