Domů » Články » Oukitel C17 Pro: nový hráč na české scéně mobilních telefonů

Oukitel C17 Pro: nový hráč na české scéně mobilních telefonů

Nenápadný čínský výrobce přichází na český trh s cenově dostupným smartphonem, který vám vytře zrak!

Hledáte kvalitní a zároveň levný telefon? Oukitel má řešení. Elegantní model C17 Pro, který vám za rozumnou cenu nabídne prvky jinak výrazně dražší vyšší střední třídy. V době, kdy se značky liší především parametry, Oukitel sází na design a selfie kameru, kterou model C17 Pro schovává v průstřelu displeje a osvobozuje se tak od nevzhledných výřezů.

oukitel 2

Parametrově to také není žádné ořezávátko a dokáže směle konkurovat značkám, jako je Xiaomi nebo Alcatel. 64 GB vnitřní paměti rozšiřitelné pomocí microSD karty o dalších 256 GB, 4 GB operační paměti a osmi jádrový procesor od MediaTeku s kmitočtem až 2,0 GHz nabídnou dostatek výkonu pro běžného uživatele. 3900mAh baterie se pak postará o to, abyste svůj telefon nemuseli nabíjet během dne.

oukitel 3

Bát se nemusíte ani obchodní války USA s Čínou, která postihla některé čínské výrobce. Oukitel českým zákazníkům dokáže poskytnout vše, na co jsou zvyklí v prostředí čistého Androidu s předinstalovanými aplikacemi od Googlu.

oukitel

V oficiální distribuci bude k dostání u vybraných prodejců, jako je například Expert elektro nebo specializovaný prodejce mobilů SPACE. Doporučená koncová cena byla stanovena na 3 790 Kč včetně DPH.

Kde koupit?

Oukitel, dobrá volba.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.